Brukardiskusjon:Rodelero

Frå Wikipedia – det frie oppslagsverket

Om formateringa er lik på Ikkjepedia, kan du kopiera og lima malar herifrå. Om det er malar det vil bruka, som manglar, her eller på Ikkjepedia eller dei andre utgåvene av Wikipedia, så må du laga dei sjølv. --Tannkrem 16:12, 5 november 2006 (CET)

Ver grei og ikkje legg inn tull på Wikipedia. Det blir sett på som hærverk. Viss du vil prøva deg fram, gjer det i sandkassa. --Tannkrem 23:20, 5 november 2006 (CET)
Ekko er ekkograf, ikkje allmenlege og Wikipipedia er dessutan eit oppslagsverk, ikkje Doktoronline. Sjølv om nokon på Nynorsk Wikipedia er meterolog kan ikkje eg gå å spørre dei om været imorga, det må eg få vite frå andre plassar, som til dømes frå fjernsyn eller avisa. Eg kan ikkje ringe dei privat for å spørre. Eg trur du skjønar du og, at slike oppringingar ville vore særs plagsamt for dei. Det er nett det du har gjort. Anders 01:07, 6 november 2006 (CET)

Eg sa ikkje at du ikkje skulle lage fleire brukarkontoar, men at Albino ikkje skulle gjere det. Ikkje lag fleire brukarkontoar, eller ikkje endre Høvding Attahonka si eller andre sine brukarsider. Helst begge. --Anders 19:54, 6 november 2006 (CET)

Men siden jeg faktisk også er høvding attahonka, kan jeg vel fikse den som jeg vil da vel? --Rodelero 22:36, 6 november 2006 (CET)

[endre] 1-0 du liksom

Eg er ikkje administrator. Men hærverk er framleis ikkje lov. Gje deg, elles kastar nokon deg truleg ut snart. Men ikkje eg, for eg kan altså ikkje. --Tannkrem 22:56, 6 november 2006 (CET)

Du får leggja inn slettemerke på brukarsidene dine då, og argumentera for det på diskusjonssidene. Så må du hugsa å signera på brukardiskusjonane. --Tannkrem 23:14, 6 november 2006 (CET)

Denne brukeren har nettopp klart å skjære seg i tommelfingeren ved et uhell, med en skalpell som kunne vært lagt en lurere plass en der den lå da miniuhellet inntraff. au..det svir gett..

[endre] Gje deg no

Viss du held fram med å gjera hærverk vil me måtte hindra deg i å endra sider. --Tannkrem 23:47, 7 november 2006 (CET)

Så vidt eg kan sjå kjem du ikkje med noko positivt her, men tvinger folk til å bruke tid på tøv, trass fleire åtvaringar. vert det ikkje bråstopp i tøvet vil eg gjere eit framlegg om permanent blokkering. --Ekko 08:40, 8 november 2006 (CET)

Eg stør permanent blokkering. Rodelero eignar seg betre på Ikkepedia --Gunnernett 10:44, 8 november 2006 (CET)

oi... overdrev kanksje litt? Nei, dere trenger ikke spore adressa, noen av de siste brukerne er fra samme adressa og er mine, og andre har jeg ingen kjennksap til- alle er ikke mine skjønner dere. og nå dette blir den siste innlegget fra meg, heretter holder jeg meg til ikkepedia- både fordi jeg er gått lei som dere håpa, og tør ikke mer heller.. ps sorry at jeg dro'n litt langt kanksje.. ps slett rodelero og de andre dere ser er mine, de er ikke noe vits i å ha